Psychoodporni

Psychoodporni

3 niezwykle skuteczne narzędzia wprost z neurolaboratorium do Twojego użytku

Neuronauka dzięki bezpośredniemu wglądowi w pracę mózgu, zweryfikowała metody, które umożliwiają kontrolowanie negatywnych stanów emocjonalnych. Rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania badaczy.

3 godziny – 3 narzędzia – Potrójne działanie na stres

Warsztat umożliwia indywidualne doświadczenie mechanizmów i narzędzi kontroli emocji a także umożliwia ich zrozumienie a dzięki aplikacji wdrażanie ich w swoim codziennym życiu.

Dodatkowo otrzymasz

W ramach szkolenia uzyskasz dostęp do naszych interaktywnych narzędzi wspierających budowanie twojej odporności psychicznej.

Aplikacja do ćwiczeń

Dzięki specjalnej aplikacji stosowanie tych prostych technik jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dowiesz się jak w prosty sposób zaprogramować sobie osobistego, elektronicznego trenera, który sprawi, że przyswojenie narzędzi i ich stosowanie będzie dziecinnie proste i to na długo po zakończeniu szkolenia.

Prowadzący

Jarosław Świątek

neuropsycholog, nauczyciel akademicki, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”. Specjalista ds. afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji, psychologii reklamy oraz mechanizmów utajonego uczenia się.

Otrzymasz elektroniczny Certyfikat

potwierdzający twoje uczestnictwo w szkoleniu, zdobycie wiedzy i kompetencji do regulowania negatywnych stanów afektywnych, niwelowania stresu i budowania trwałej rezyliencji

Dołącz do ponad 3 tysięcy osób,
które dzięki poznanym narzędziom na miarę XXI wieku skuteczniej osiągają swoje cele i lepiej radzą sobie ze stresem.

© 2024 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.