Analiza Behawioralna

PIERWSZE W POLSCE DWULETNIE STUDIUM ANALIZY BEHAWIORALNEJ!

Analiza behawioralna to najbardziej unikalna i wyjątkowa specjalizacja, z której korzystanie daje ogromną przewagę w każdej dziedzinie życia zawodowego i osobistego. Umożliwia ona dostęp do prawdziwych motywów ludzkich działań tak na polu konsumenckim, organizacyjnym, kryminalnym, negocjacyjnym, ochrony zdrowia, polityki, biznesu czy wszelkiej maści relacji międzyludzkich.

Dla kogo?

Kompleksowa wiedza z zakresu analizy ludzkiego zachowania, wraz z umiejętnością tworzenia stosownych raportów, ale także tworzenia warunków do tego, żeby precyzyjniej docierać do ukrytych motywów i działań innych ludzi potrzebna jest w szerokim spektrum zawodów, m.in.:

Lista ta jednak jest otwarta. Wszystkie zawody, w których nieodzowna jest praca z ludźmi, aby mogły być wykonywane jak najlepiej, potrzebują choć podstawowego zakresu wiedzy z zakresu analizy zachowania. Nie inaczej będzie z zawodami przyszłości, które dopiero powstaną wraz z rozwojem ludzkiej cywilizacji.

SAM DECYDUJESZ O POZIOMIE SWOJEGO WYKSZTAŁCENIA

Specjalnie zaprojektowany system ewaluacji, z jakim nie spotkałaś/spotkałeś się podczas żadnego programu edukacyjnego w Polsce. Zamiast zdobywać oceny, zdobywasz punkty procentowe i to Ty decydujesz, jak ostatecznie wyglądać będzie Twój indywidualny Progress Bar. Jeśli jakiś przedmiot Ci nie odpowiada i nie otrzymasz w nim ponad 50%, to możesz uzupełnić braki w innym, który przyjdzie Ci łatwiej. W efekcie do przekroczenia 50% w skali ogólnej i zaliczenia studium potrzebujesz jedynie mądrego zarządzania swoimi największymi i najsłabszymi atutami. Ponieważ jednak to Ty decydujesz na jakim poziomie Twój pasek postępu się zatrzyma, możesz podchodzić do egzaminów tyle razy, ile chcesz aby podbić poziom swoich umiejętności. Oto swoista behawioralna ekonomia walidacji!

Program studium

Zostań Analitykiem Behawioralnym!

Zapisy zamknięte.

Szkoła tylko dla osób pełnoletnich | Zobacz regulamin

© 2024 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.