Pierwsze takie studium w Polsce!

Analiza behawioralna to najbardziej unikalna i wyjątkowa specjalizacja, z której korzystanie daje ogromną przewagę w każdej dziedzinie życia zawodowego i osobistego. Umożliwia ona dostęp do prawdziwych motywów ludzkich działań tak na polu konsumenckim, organizacyjnym, kryminalnym, negocjacyjnym, ochrony zdrowia, polityki, biznesu czy wszelkiej maści relacji międzyludzkich.

W Stanach Zjednoczonych behawioryści funkcjonują w wielu korporacjach, organizacjach pożytku publicznego czy agencjach rządowych. To oni m.in. na podstawie określonych zachowań potrafią dokładnie przewidzieć wybuch konfliktu zbrojnego, zmianę trendów konsumenckich, znaleźć zarzewie konfliktu w organizacji i pomóc w jego rozwiązaniu a także ocenić wiarygodność kandydatów na różne funkcje czy świadków zdarzeń. Analiza behawioralna to kompetencja przyszłości w coraz bardziej złożonym świecie informacji, gdzie trudno odsiać prawdę od fałszu. Stosowana analiza zachowania umożliwia docieranie do najprawdziwszych motywów ludzkich działań.

Dla kogo?

Studium jest dla KAŻDEGO, kto chce zdobyć specjalizację w zakresie analizy behawioralnej, niezależnie od posiadanego wykształcenia i wykonywanego zawodu. Umiejętności stosowanej analizy zachowania i projektowanie mechanizmów zmian ludzkich reakcji mogą się przydać wszędzie, niezależnie od tego czy ktoś chce być zawodowo behawiorystą czy też wykorzystywać zdobytą wiedzę w obecnie wykonywanej profesji, jednocześnie zyskując przewagę nad innymi osobami pod kątem umiejętności czytania innych ludzi.

To miejsce dla Ciebie, jeśli m.in.:

Tu teoria spotyka się z praktyką

To jedyny taki program w Polsce, którego twórcą jest ekspert i doradca wielu firm i instytucji w zakresie stosowanej analizy zachowania – Jarosław Świątek.

Sam decydujesz o poziomie swojego wykształcenia

Specjalnie zaprojektowany system ewaluacji, z jakim nie spotkałaś/spotkałeś się podczas żadnego programu edukacyjnego w Polsce. Zamiast zdobywać oceny, zdobywasz punkty procentowe i to Ty decydujesz, jak ostatecznie wyglądać będzie Twój indywidualny Progress Bar. Jeśli jakiś przedmiot Ci nie odpowiada i nie otrzymasz w nim ponad 50%, to możesz uzupełnić braki w innym, który przyjdzie Ci łatwiej. W efekcie do przekroczenia 50% w skali ogólnej i zaliczenia studium potrzebujesz jedynie mądrego zarządzania swoimi największymi i najsłabszymi atutami. Ponieważ jednak to Ty decydujesz na jakim poziomie Twój pasek postępu się zatrzyma, możesz podchodzić do egzaminów tyle razy, ile chcesz aby podbić poziom swoich umiejętności. Oto swoista behawioralna ekonomia walidacji!

Program studium

Poszerz portfolio swoich kompetencji o unikalne umiejętności i

zostań Analitykiem Behawioralnym!

© 2024 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.