Długowieczni, czyli psychologia zdrowia

Psychologia Zdrowia

Psychologia Zdrowia

Przełom w wydłużaniu życia i profilaktyce zdrowia

12 stycznia 2023 roku opublikowana została praca badawcza, która zmieni świat.
Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda dowiedli, że nie istnieje żadne biologiczne prawo, które kazałoby nam starzeć się i umierać a procesy starzenia będziemy niebawem w stanie cofać. Już dzisiaj możemy żyć znacząco dłużej, ciesząc się dobrym zdrowiem, dzięki wiedzy, która płynie z epigenetyki i biologii molekularnej. Zdrowie psychiczne i fizyczne są ze sobą nierozerwalne i dbanie o jedno, ma wpływ na to drugie. W tym celu istnieją konkretne oddziaływania, które sprawią, że ludzie już od teraz dożyć będą w stanie 150 i więcej lat. Tymi protokołami dzielimy się podczas tego szkolenia.

Podczas tego szkolenia poznasz koncepcję wyłaniającą się z badań z zakresu biologii molekularnej, która ma związek ze zdrowiem i długowiecznością.

Poznasz najskuteczniejsze zachowania i oddziaływania prozdrowotne, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem i świetną kondycją na całe życie.

Otrzymasz dostęp do unikalnej i jedynej w Polsce, w pełni elektronicznej metody projektowania trwałych nawyków prozdrowotnych, która umożliwi Ci rozpoczęcie pożądanych zmian w okamgnieniu!

Program szkolenia

Dwójka trucicieli i przybłęd zdrowia fizycznego i psychicznego - paradoks wyboru i iluzja korelacji

Dualizm psychofizyczny i jego negatywne konsekwencje dla zdrowia ciała i umysłu

Utrata tożsamości na poziomie komórkowym przyczyną chorób i procesów starzenia

Uniwersalne zachowania prozdrowotne w świetle badań empirycznych

Metoda BJ Fogga a programowanie dobrych nawyków i pozbywanie się szkodliwych zachowań

Prowadzący

Jarosław Świątek

neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”. Specjalista ds. afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji, psychologii reklamy oraz mechanizmów utajonego uczenia się.

To szkolenie odmieni Twoje życie!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2024 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.