Psychologia Zdrowia

Psychologia Zdrowia

Psychologia zdrowia

to interdyscyplinarna dziedzina nauki, która koncentruje się na zrozumieniu i promowaniu zdrowia psychicznego i fizycznego. Zajmuje się tym, jak czynniki psychologiczne, biologiczne i społeczne wpływają na zdrowie, choroby oraz samopoczucie ludzi. Psychologia zdrowia stosuje wiedzę z zakresu psychologii, medycyny i nauk społecznych, aby badać a także edukować, jak zachowania, emocje, postawy i przekonania mogą wpłynąć na zdrowie oraz jak przeciwdziałać negatywnym a promować pozytywne nawyki.

Podczas tego szkolenia poznasz koncepcję wyłaniającą się z badań z zakresu biologii molekularnej, która ma związek ze zdrowiem i długowiecznością.

Poznasz najskuteczniejsze zachowania i oddziaływania prozdrowotne, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem i świetną kondycją na całe życie.

Otrzymasz dostęp do unikalnej i jedynej w Polsce, w pełni elektronicznej metody projektowania trwałych nawyków prozdrowotnych, która umożliwi Ci rozpoczęcie pożądanych zmian w okamgnieniu!

Prowadzący

Jarosław Świątek

neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”. Specjalista ds. afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji, psychologii reklamy oraz mechanizmów utajonego uczenia się.

To szkolenie odmieni Twoje życie!

© 2023 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.