Szkolenie Psychoodporni w Zielonej Górze

Szkolenie Psychoodporni w Zielonej Górze

16 października 2019 0

189,00 

12 grudnia

godz. 1800-2100
Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, Nowy Kisielin – ul. Syrkiewicza 6, Sala Konferencyjna

Kategoria:

Opis

Kiedy i Gdzie?

12 grudnia

1800-2100

Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, Nowy Kisielin - ul. Syrkiewicza 6, Sala Konferencyjna

Prowadzący

Jarosław Świątek

neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”, doradca i konsultant wielu firm i instytucji w zakresie budowania marki i kreowania wizerunku. Specjalista ds. perswazji, wpływu społecznego, afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji oraz psychologii reklamy.

3 niezwykle skuteczne narzędzia wprost z neurolaboratorium do Twojego użytku

Neuronauka dzięki bezpośredniemu wglądowi w pracę mózgu, zweryfikowała metody, które umożliwiają kontrolowanie negatywnych stanów emocjonalnych. Rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania badaczy.

3 godziny – 3 narzędzia – Potrójne działanie na stres

Warsztat umożliwia indywidualne doświadczenie mechanizmów i narzędzi kontroli emocji a także umożliwia ich zrozumienie a dzięki aplikacji wdrażanie ich w swoim codziennym życiu.

Aplikacja do ćwiczeń

Dzięki specjalnej aplikacji stosowanie tych prostych technik jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dowiesz się jak w prosty sposób zaprogramować sobie osobistego, elektronicznego trenera, który sprawi, że przyswojenie narzędzi i ich stosowanie będzie dziecinnie proste i to na długo po zakończeniu szkolenia.

© 2019 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.