PRZEmotywacja w Gdańsku

Promocja!

209,00 

10 grudnia

godz. 1800-2100
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy lipy 3, budynek B sala 002

Kategoria:

Opis

Kiedy i Gdzie?

10 grudnia

1800-2100

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy lipy 3, budynek B sala 002

Prowadzący

Jarosław Świątek

neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”, doradca i konsultant wielu firm i instytucji w zakresie budowania marki i kreowania wizerunku. Specjalista ds. perswazji, wpływu społecznego, afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji oraz psychologii reklamy.

POZNAJ METODĘ DOCIERAJĄCĄ DO GŁĘBOKICH POKŁADÓW MOTYWACJI

Podczas szkolenia poznasz niezwykłą metodę, która została zaprojektowana w taki sposób, aby w ciągu maksymalnie 10 minut wzbudzić motywację u ludzi do niemal każdego wyzwania, zachowania i postawy, jaką możesz sobie wyobrazić. Metoda została opracowana na zlecenie amerykańskiego Departamentu Zdrowia.

ZHAKUJ SWOJĄ MOTYWACJĘ

Procesy emocjonalne, leżące u podłoża ludzkiej motywacji można próbować oswoić lub je obejść i zupełnie pominąć a i tak osiągnąć to, o czym marzysz. Służy do tego inżynieria konstruowania nawyków, która daje prawdziwą dźwignię do zaszczepiania nowych, trwałych zachowań do Twojego życia. Jej założenia i schematy poznasz na tym kursie!

© 2021 SIE – Szkoła Inteligencji Emocjonalnej.