PIERWSZE W POLSCE DWULETNIE STUDIUM ANALIZY BEHAWIORALNEJ!
Analiza behawioralna to najbardziej unikalna i wyjątkowa specjalizacja, z której korzystanie daje ogromną przewagę w każdej dziedzinie życia zawodowego i osobistego. Umożliwia ona dostęp do prawdziwych motywów ludzkich działań tak na polu konsumenckim, organizacyjnym, kryminalnym, negocjacyjnym, ochrony zdrowia, polityki, biznesu czy wszelkiej maści relacji międzyludzkich.
Dla kogo?
Kompleksowa wiedza z zakresu analizy ludzkiego zachowania, wraz z umiejętnością tworzenia stosownych raportów, ale także tworzenia warunków do tego, żeby precyzyjniej docierać do ukrytych motywów i działań innych ludzi potrzebna jest w szerokim spektrum zawodów, m.in.:






Lista ta jednak jest otwarta. Wszystkie zawody, w których nieodzowna jest praca z ludźmi, aby mogły być wykonywane jak najlepiej, potrzebują choć podstawowego zakresu wiedzy z zakresu analizy zachowania. Nie inaczej będzie z zawodami przyszłości, które dopiero powstaną wraz z rozwojem ludzkiej cywilizacji.
SAM DECYDUJESZ O POZIOMIE SWOJEGO WYKSZTAŁCENIA
Specjalnie zaprojektowany system ewaluacji, z jakim nie spotkałaś/spotkałeś się podczas żadnego programu edukacyjnego w Polsce. Zamiast zdobywać oceny, zdobywasz punkty procentowe i to Ty decydujesz, jak ostatecznie wyglądać będzie Twój indywidualny Progress Bar. Jeśli jakiś przedmiot Ci nie odpowiada i nie otrzymasz w nim ponad 50%, to możesz uzupełnić braki w innym, który przyjdzie Ci łatwiej. W efekcie do przekroczenia 50% w skali ogólnej i zaliczenia studium potrzebujesz jedynie mądrego zarządzania swoimi największymi i najsłabszymi atutami. Ponieważ jednak to Ty decydujesz na jakim poziomie Twój pasek postępu się zatrzyma, możesz podchodzić do egzaminów tyle razy, ile chcesz aby podbić poziom swoich umiejętności. Oto swoista behawioralna ekonomia walidacji!
Program studium

Psychofizjologia emocji i motywacji

Psychologia ewolucyjna

Psychologia zachowań społecznych

Niewerbalne wywieranie wpływu

Ekonomia behawioralna

Psychopatologia

Negocjacje i mediacje
Sporządzanie raportów analizy zachowania
Neuropsychologia poznawcza
Psychologia kryminalna

Projektowanie modeli predykcyjnych
Psychologia kłamstwa
Kadra
Jarosław Świątek
neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”. Specjalista ds. afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji, psychologii reklamy oraz mechanizmów utajonego uczenia się.
Kadra
Joanna Michalska
Magister psychologii, trener, ekspert w zakresie komunikacji korporacyjnej. Absolwentka psychologii,o specjalizacji psychologia kliniczna oraz psychologia zarządzania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Moderator w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej, komunikacji kryzysowej, Public Relations i komunikacji marketingowej zdobyte w polskich i globalnych korporacjach, działających w wielu branżach, m.in. farmaceutycznej, sprzętu medycznego i produkcyjnej. Obecnie nadzoruje Dział Komunikacji i Marketingu w kilku europejskich krajach w międzynarodowej firmie produkującej ekologiczne opakowania. Od 2022 roku związana ze Szkołą Inteligencji Emocjonalnej gdzie prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii. Prywatnie mama małego Jaśka, fanka sportu i podróży, z niemal 40 odwiedzonymi krajami do tej pory.
Kadra
Kamil Zieliński
Psycholog i trener biznesu. Kierownik programowy i menedżer kierunku Psychologia w biznesie. Aktywny przedsiębiorca. Autor książek „Psychoefekty. 50 zjawisk psychologicznych, które wpływają na Twoje życie” oraz "Psychokompetencje. 10 psychologicznych supermocy, które warto rozwijać". Fundator i wiceprezes Fundacji Future Hero. Ekspert do spraw psychologii społecznej i komunikacji w Centrum Analiz Miejskich IRRP oraz recenzent naukowy portalu Mała Psychologia. Stale współpracuje z sektorem biznesowym, administracją oraz organizacjami pozarządowymi. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Uczy wykorzystania psychologii w życiu i biznesie. Interesuje się psychologicznymi aspektami skutecznego komunikowania się, budowaniem odporności psychicznej, sprzedażą, autoprezentacją oraz technikami wywierania wpływu i perswazji.
Jako popularyzator wiedzy psychologicznej udzielał komentarzy m.in. dla Newsweek Polska, TVN,Polsat, ZOOM TV, Radio ESKA, Radio Katowice, TOK FM, Radio Wrocław oraz Radio RAM.
Kadra
Piotr Bucki
Jest architektem, który woli projektować zdania niż budynki. Jest aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jest psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie, Skąd wiem, to co wiem. I facetem, który chce zostawić ten świat lepszym i mądrzejszym, niż go zastał.Od 20 lat uczy ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdza teorie w praktyce, pracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Napisał kilka książek: „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” „Sapiens na zakupach” oraz anglojęzyczną „Life's a pitch and then you die”. Przetłumaczył też 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował jako dziennikarz z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 246 tysięcy razy.
Od ponad 10 lat współpracuje z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykład, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na Uniwersytecie SWPS, SGH i AGH. Szkoli m.in. w Objectivity, Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.Kadra
Piotr Ławacz
Od 1992 roku pracuje lub współpracował m. in. z następującymi firmami doradczymi: 2mgroup, Agencja Rozwoju Pomorza, Dekra, Doradca Consultants, Instytut Promocji Kadr, JAK-Marketing Dialog, Lograd, Stalwart Manacus, Prometriq. Od 2008 roku prowadzi coaching zgodnie z metodologią International Coach Federation – przez wiele lat był Dyrektorem Trójmiejskiego Oddziału ICF. Obecnie jestem w trakcie zdobywania kolejnej akredytacji tej organizacji. Przeprowadził ok. 2000 godzin coachingu typu executive, life i team. Od 1993 roku szkolił między innymi w GFKM, Huthwaite, Sandler. Również uczelnie wyższe: SWPS, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, WSB. Przeprowadził ok. 2000 dni szkoleniowych i przeszkoliłem ok. 15 000 osób.
Kadra
Magdalena Goc-Ryt
Trener biznesu, coach. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu MODERATOR i Szkołę Coachingu Menedżerskiego MODERATOR we Wrocławiu. Przygotowuje i realizuje szkolenia poświęcone takim tematom jak zarzadzanie, współpraca z partnerami biznesowymi, wprowadzanie coachingu do organizacji i komunikacja interpersonalna. Realizuje również warsztaty dotyczące rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem technik twórczego myślenia. Występuje jako moderator spotkań biznesowych. Współpracuje z firmą szkoleniowo-doradczą Moderator. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Kadra
Agnieszka Kotarba
Coach, trener biznesu. Magister psychologii. Absolwentka specjalizacji managerskiej i zarządzania sportem, na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, podyplomowych studiów zarządzania informacją na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami PMI w Wyższej Szkole Bankowej. Od niemal 10 lat skoncentrowana na wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego pracowników różnych szczebli korporacji, poprzez ciągłe uzupełnianie własnych kompetencji praktycznych i merytorycznych. Swoje doświadczenie zdobywała w największych firmach windykacyjnych w Polsce. Koordynowała wdrażanie standardów jakości, zarówno do procesu windykacji, jak i komunikacji z kontrahentem. Od 2006 roku współpracuje działem personalnym w bankowości, gdzie kompetencje z obszaru komunikacji z klientem nie spłacającym należności, pozwalają jej aktywnie wspierać i kreować proces w dziale windykacji. Realizowała projekty szkoleniowe z zakresu zarządzania ludźmi, komunikacji i trenerskie.
Zostań Analitykiem Behawioralnym!
Zapisy zamknięte.
Szkoła tylko dla osób pełnoletnich | Zobacz regulamin